OBSAH

Partneri

Počet návštev: 138158

80 - te výročie založenia Základnej umeleckej školy Michala Vileca

Prvá a najstaršia Základná umelecká škola v Bardejove si tohto roku pripomína jubilejných 80 rokov svojej úspešnej existencie. Preto chceme vo svojej umeleckej činnosti celý kalendárny rok 2018 venovať práve tomuto významnému míľniku.  

Dnes na ZUŠ Michala Vileca nevyučuje učiteľ ....

Aktuality

pre online prihlášku kliknite  TU

Narodeniny a meniny

Dnes (Piatok 23.3.2018)
Adam Bobvoš (Bukovský Marián, DiS.art)
Samuel Šimco (Foltínová Eva, Bc.)
Adrián Kukľa (Golec Marián, DiS.art)
Adrián Vanta (Meščan Branislav, Mgr.)
Adrián Šivák (PHV 2017)
Adrián Žlebek (Vaško Martin. Mgr.)
Zajtra (Sobota 24.3.2018)
Mgr. Viera Stojanová

Novinky - ZUŠ Michala Vileca

Novinky ZUŠ Michala Vileca

 • 10. marca 2018 sa konal v športovej hale „Galavečer ocenených“. Okrem odovzdávania cien sa o program postarala v úvode Harmónia Band so žiakmi a tanečníkmi našej ZUŠ Michala Vileca v Bardejove. Všetkým ďakujeme za dobrú reprezentáciu našej školy.

 • Stalo sa už milou tradíciou našej školy, že nezabúda na svojich bývalých absolventov a organizuje pre nich koncert, na ktorom si môžu zahrať a svojou interpretáciou ukázať, čo sa naučili a ako pokročili vo svojej profesionálnej aj amatérskej umeleckej kariére.
  Na tohtoročnom koncerte, ktorý sa konal v ZUŠ Michala Vileca 23. februára 2018 o 17.00 sa predstavili na akordeóne Jozef Chovanec a Slavomír Harman, na klavíri Ema Pisarčíková, Tadeáš Golec a Šimon Boguský klasickú hudbu vystriedali Tamara a Tatiana Baňkové členky hudobného dua TBee Girls, na saxofóne zahral Miloš Kostár a na husliach Miriama Katuščaková a Terézia Popaďáková

 • Srdečne Vás pozývame na "koncert bývalých absolventov", ktorý sa uskutoční 23.februára 2018 o 17.00 vo veľkej koncertnej sále našej školy.

 • Oddýchnite si všetci cez jarné prázdniny, ktoré budú od 24.02.2018 - 04.03.2018. Nástup do školy po prázdninách je v pondelok 5. marca 2018.

 • Naša škola sa prezentovala tento týždeň veľmi zaujímavým workshopom v podaní našich bývalých absolventov Miloša Kostára a Šimona Boguského. Mladí umelci hrajúci v hudobnej zostave saxofón – klavír interpretovali jazzovú hudbu s voľnou improvizáciou. Saxofonista Miloš Kostár v priebehu akcie priblížil možnosti práce a štúdia na jazzovom inštitúte v rakúskom Graci, ktorého je momentálne aktívnym študentom. Mladí jazzový interpreti ukázali našim žiakom, ale aj učiteľom krásy jazzovej hudby.

 • Valentínsky koncert , ktorý je na ZUŠ Michala Vileca už tradíciou privítal svojich divákov 13. februára 2018. Skladby a tance, ktoré boli na koncerte prezentované umocňovali atmosféru „sviatka lásky“, ktorému bol koncert venovaný. Tematický konferans a valentínske pozdravy, boli vrcholom tejto vydarenej akcie.

 • V rámci osláv 80. výročia založenia ZUŠ a 45 rokov fungovania VO sme pre Vás pripravili "Putovnú /mini/ výstavu" prezentovanú v priestoroch bardejovských základných škôl.

 • V minulom týždni prebehli na pôde Základnej umeleckej školy Michala Vileca dve vydarené akcie, ktoré boli prezentované pre širokú verejnosť nášho mesta. V pondelok 29. januára 2018 škola zorganizovala „ Novoročný koncert“ , ktorý bol ukážkou práce žiakov a pedagógov ZUŠ a na ktorom škola pozdravila svojich priaznivcov v novom kalendárnom roku 2018.

  Pravidelný mesačný koncert, ktorý bol venovaný nielen pre verejnosť, ale aj pre žiakov našej školy prebehol v stredu 31. januára 2018. Tak ako aj podobné koncerty tohto formátu aj tento bol zážitkovo umocnený sprievodnými slovami, ktoré poslucháčom umožnili lepšie vnímať počúvané hudobné diela.

 • Prajeme všetkým našim žiakom - ich rodinám a všetkým, ktorí spolu s nami písali tento úspešný kalendárny rok 2017 veľa zdravia a lásky do Nového roku 2018.

  Kolektív ZUŠ Michala Vileca

  Polročné prázdniny - 2. 2. 2018 - piatok

  Nástup do školy po prázdninách je v pondelok 5.2.2018

Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.

Novinky

Kontakt

 • Základná umelecká škola Michala Vileca
  Hurbanova 10, 085 01 Bardejov
 • +421 54 4722365

Fotogaléria